CTDP Pracuj z nami!

O nas

ponad 15 lat

Na toruńskim rynku działamy już ponad 15 lat. Jesteśmy jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się call center w Polsce. Obsługujemy różne projekty, a obecnie największym z nich jest sprzedaż usług i produktów Orange – światowego lidera sieci komórkowych.

Przełamując stereotyp

Pokazujemy się z innej strony, przełamując stereotyp nudnego call center. Jesteśmy nietypowi, nowatorscy i uwielbiamy zaskakiwać. Dlatego dla naszych pracowników organizujemy ciekawe akcje. Słyniemy z grillowania przed firmą, relaksu na leżakach, darmowych jabłek i innych nietuzinkowych przedsięwzięć w godzinach pracy.

Łamiemy
korpo-schematy

Jesteśmy dużą firma, ale łamiemy korpo-schematy. Stawiamy na dobrą atmosferę i balans miedzy pracą a życiem prywatnym. Naszym pracownikom nie pozwalamy zabierać pracy do domu, bo wiemy jak ważna jest równowaga.

Karta RABATOWA

Nie zapominamy o naszych pracownikach także w czasie wolnym. Współpracujemy z wieloma miejscami w Toruniu, takimi jak restauracje, siłownie, kluby, które oferują nam specjalne niższe ceny. Dzięki naszej karcie rabatowej pracownicy CTDP mogą taniej zjeść i spędzić wolny czas w mieście.

BEZPŁATNE SZKOLENIA

W pracy pomagamy się rozwijać. Przeprowadzamy szereg bezpłatnych profesjonalnych szkoleń przydatnych na każdym etapie życia i oferujemy darmowe kursy języka angielskiego.

Chcesz spróbować pracy w firmie innej niż wszystkie? Dobrze trafiłeś!