/ Toruń i okolice / Specjalista ds. EB

Działamy na rynku już od 18 lat. Prowadzimy prestiżowe projekty w obszarze call trading. Naszą firmę tworzą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. Wspólnie dbamy o świetną atmosferę pracy oraz najwyższy poziom realizacji powierzonych nam zadań. Dzięki temu jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju. Razem jest nas już ponad pół tysiąca!

Specjalista ds. EB w social mediach

MIEJSCE PRACY: TORUŃ
GODZINY PRACY: 8:00-16:00

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Na dbaniu o pozytywny wizerunek CTDP jako jednego z najlepszych pracodawców w Polsce

Najważniejsze zadania to:

  • rozwijanie obecności firmy jako Najlepszego Pracodawcy w social mediach (Facebook, Instagram, Snapchat, Tweeter, Youtube, Goldenline, Linkedin i inne)
  • kreacja i realizacja innowacyjnych projektów oraz eventów budujących markę pracodawcy
  • współpraca ze środowiskiem studenckim
  • udział w targach, konferencjach i innych prestiżowych inicjatywach realizowanych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
  • tworzenie krótkich video i fotorelacji oraz newsów na temat podejmowanych przez CTDP inicjatyw związanych z rynkiem pracy, HR oraz EB
  • inicjowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z Kandydatami do pracy oraz obecnymi Pracownikami za pośrednictwem social mediów
  • ścisła współpraca z doświadczonymi specjalistami z obszaru HR i marketing

Kogo poszukujemy?

Pełnego energii i optymizmu pasjonata, dla którego EB to nie tylko nazwa złotego trunku :-)

  • lubisz ludzi :-) lubisz współpracować, być częścią zespołu
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu wizerunku pracodawcy
  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami w obszarze EB
  • masz głowę pełną pomysłów i determinację, by je realizować na najwyższym poziomie
  • potrafisz tworzyć ciekawe newsy, które przykuwają uwagę
  • potrafisz przekazywać informacje poprzez obraz – foto, video
  • masz przynajmniej podstawowe umiejętności graficzne
  • interesujesz się branżą HR i tym, co aktualnie dzieje się na rynku pracy
  • czujesz klimat pokolenia Y, Z i każdego innego, obecnego na rynku pracy
  • znasz środowisko studenckie i wiesz jak w nim zaistnieć
  • posiadasz umiejetność obsługi kanałów w social mediach od strony administratora
  • potrafisz analizować efektywność prowadzonych kampanii, wyciągać wnioski, rekomendować zmiany
  • znasz takie narzędzia jak: Facebook Ads, Audience Insights, Google Analytics, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva
  • nie chcesz pracować w typowym „korpo” - wolisz stabilne, ambitne i nowocześnie zarządane firmy, w których atmofera pracy jest na pierwszym miejscu

Co oferujemy?

Kreatywną pracę w świetnej atmosferze, w gronie doświadczonych pasjonatów z branży HR i marketing, którzy lubią to, co robią :-)

A konkretnie:

  • pracę w siedzibie firmy w Toruniu (praca zdalna niestety nie wchodzi w grę)
  • pomoc organizacyjną i finansową w relokacji, jeśli nie mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim
  • umowę o pracę i wszyskie narzędzia potrzebne do jej wykonywania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet bonusów pozapłacowych – m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, aplikacja rabatowa, bezpłatne kursy językowe
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

Jak aplikować?

Nagraj krótki filmik, w którym przekonasz nas, że jesteś idealnym Kandydatem lub Kandydatką na stanowisko: Specjalista ds. EB w social mediach.
Swój fimik wrzuć do sieci (wykorzystaj dostępne platformy, np. Youtube, vimeo lub inne) i prześlij nam link. W treści wiadomości e-mail dołącz także swoje dane kontaktowe oraz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów rekrutacji.

Zgłoś się do nas - kliknij przycisk „Aplikuj” lub zagadaj nas na Messengerze :-)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do zobaczenia!

Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej „RODO”:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CTDP Sp. z o. o. & Co. Spółka komandytowa z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 60A
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych może Pani/Pan uzyskać dzwoniąc pod nr. tel.: +48 56 6651817 lub wysyłając maila na adres:inspektor@ctdp.pl;
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji / aktualnej i przyszłych rekrutacji / przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody oraz na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy;
  3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie pracownicy lub współpracownicy administratora upoważnieni do prowadzenia procesu rekrutacji, nadto w przypadku zgłoszenia swojej kandydatury za pośrednictwem strony www lub portalu internetowego odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być upoważnieni pracownicy lub współpracownicy administratora zajmujący się obsługą IT strony www lub portalu internetowego;
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres:
    • aktualnej rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od dnia jej zakończenia; albo
    • aktualnej rekrutacji oraz przez okres 3 lat od dnia przesłania do nas swojego CV – jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji;
    • 3 lat od dnia przesłania do nas swojego CV jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przechowywanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji;
  5. ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na ich przetwarzanie; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy inspektor@ctdp.pl;
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
  7. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe w następującym zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
  8. podanie danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest dobrowolne i ma na celu przyspieszenie i ułatwienie komunikacji, jak również procesu rekrutacji;
  9. podanie innych danych osobowych niż wymienione w pkt. 8 i 9 jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na zasadach opisanych w pkt 5.
  10. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolne, ale umożliwi skontaktowanie się Panią/Panem w razie ich prowadzenia w przyszłości.