/ Toruń i okolice / Specjalista ds. marketingu afiliacyjnego

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Istniejemy na rynku już 18 lat, a naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy realizują powierzone zadania na najwyższym poziomie. Tworzymy i rozwijamy autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze sprzedaży oraz marketingu, dzięki czemu jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju.

Specjalista ds. marketingu afiliacyjnego

MIEJSCE PRACY: TORUŃ
GODZINY PRACY: 8:00-16:00

Zadania

  • administrowanie platformą afiliacyjną
  • rekomendowanie zmian mających na celu rozwój prowadzonego programu afiliacyjnego
  • pozyskiwanie nowych wydawców z różnych sektorów i kanałów marketingowych
  • podtrzymywanie, rozwijanie relacji z istniejącymi wydawcami oraz bieżąca ich obsługa w zakresie dobru i optymalizacji programów afiliacyjnych
  • współpraca z influencerami
  • tworzenie raportów dotyczących wydawców
  • współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rynku reklamy internetowej
  • zainteresowanie bieżącymi trendami i zmianami w marketingu on-line
  • otwarty umysł i odwaga w proponowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zdolności negocjacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziana podstawowa znajomość narzędzi informatycznych, np. HTML

Korzyści:

  • udział w innowacyjnych projektach z obszaru marketingu interentowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od pn do pt w godz. 8.00-16.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet bonusów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, program Multisport, kursy językowe, aplikacja rabatowa
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • miła, partnerska atmosfera współpracy

Jak aplikować?

Jeśli szukasz interesującej pracy w gronie osób, które lubią, to co robią – zgłoś się do nas! Prześlij svoje CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.